بلیط هواپیما

پرواز به کشور کانادا

بلیط هواپیما
اگر عازم کانادا هستید بهتر است خود را برای یک سفر طولانی مستقیم با یک توقف کوتاه و یا سفر غیر مستقیم با دو توقف و یا بیشتر آماده کنید. مدت زمان پرواز از تهران به کانادا بطور میانگین حدود 16 تا 19 ساعت بسته به شهر مقصد شما متغیر است که این مدت زمان در پرواز برگشت از کانادا کوتاه تر خواهد بود، چرا که پروازهای شرق به غرب کندتر و طولانی تر است.
این نکته را باید در نظر گرفت که علت این مسافت طولانی و طول مدت پرواز، محدودیت و تنوع کم ایرلاین هایی است که پرواز بدون توقف ارائه می دهند. البته می توان گفت اگر برای مقصدهایی مثل کانادا، پروازهای دارای توقف گزینه بهتری هستند؛ چرا که در این پروازها می توانید دقایقی از هواپیما خارج شده، تا حدی از خستگی خود بکاهید و برای پرواز بعدی آماده شوید.
تهیه بلیط هواپیما موسسه آبتین

پرواز مستقیم کانادا:

در این میان افراد زیادی نیز به دلیل متحمل شدن دغدغه کمتر، پروازهای مستقیم و در عین حال طولانی تر را ترجیح می دهند. در این نوع از پروازها، شما تنها یک توقف کوتاه در مسیر خواهید داشت. البته با انتخاب ایرلاین مناسب، میزان خستگی و سختی این مسافت طولانی به شدت کاهش می یابد چرا که ایرلاین های بزرگ و معتبر تخصص ویژه ای در گذران لذت بخش ساعت های کسل کننده دارند.

در حال حاضر شرکت بزرگ و معتبر هواپیمایی لوفت هانزا جزء شرکت هایی است که پرواز مستقیم از تهران به ونکوور را به مسافران ارائه می دهد. اما در این میان ایرلاین های دیگری اعم از ترکیش، امارات، اتریشی و … نیز پرواز مستقیم به ونکوور و تورنتو را دارند.

پرواز چند توقفه کانادا:

در این نوع از پروازها در طول مسیر در چند کشور توقف خواهید داشت. پروازهای دارای توقف نیز مزایای خود را دارند، چرا که در طول مدت پرواز می توانید از هواپیما پیاده شده، استراحت کنید و دوباره به مسیر خود تا مقصد ادامه دهید. طرفداران این پروازها معتقدند که میزان خستگی در این پرواز ها به شدت کاهش خواهد یافت و در عین حال تفاوت قیمت چشمگیر آن در مقابل پروازهای مستقیم از دیگر مزایای قابل ذکر است. در نظر داشته باشید که با در دست داشتن ویزا کانادا نیازی به اخذ ویزا کشورهایی که در آنها توقف می کنید، ندارید ولی اجازه خروج از فرودگاه را نیز را نخواهید داشت.
کارشناسان موسسه بینا با اشرافی که به شرایط کلیه پروازها و خطوط هواپیمائی ارائه دهنده پروازهای مستقیم و غیرمستقیم ایران به کانادا و بالعکس دارد، شما را در مسیر انتخاب بهترین و راحت ترین پرواز همراهی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بلیط با ما در تماس باشید.

اگر در خصوص خدمات بلیط هواپیما نیاز به مشاوره دارید

فرم درخواست مشاوره رایگان