سیم کارت

خرید سیم کارت کانادایی

سیم کارت
وقتی این قصد را داشته باشید که مدت زمان زیادی را در یک کشور جدید حضور داشته باشید ، خرید سیم کارت آن کشور یک امربسیار ضروری خواهد بود. همچنین علاوه بر تماس و پیامک، استفاده از اینترنت و مسیریابی در بدو ورود به یک کشور جدید از جمله مسائلی است که باید به آن توجه نمود. از آن جایی که کشورکانادا یکی از مقاصد محبوب ایرانیان و مخصوصا دانشجویان محسوب می گردد و ویزای این کشور متقاضیان زیادی دارد، آشنایی با انواع سیم کارت های کانادایی می تواند کمک شایانی در انتخاب صحیح داشته باشد. در کانادا شرکت های زیادی در حال ارائه خدمات در این زمینه هستند که از بین آن ها می توان به Rogers و Fido به عنوان دو مورد از شرکت های محبوب در این زمینه اشاره کرد.

با ما همراه باشید تا با روش های مختلف خرید سیم کارت در کشور کانادا آشنا شوید:

خرید سیم کارت کانادایی با قرارداد

در کانادا شرکت ها بسته های مختلفی را با شرایط و قیمت های گوناگون ارائه می نمایند .که حجم اینترنت یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در قیمت این بسته ها خواهد بود. باید به این موضوع اشاره نمود که در استان ها و ایالت های مختلف قیمت های بسته ها متفاوت بوده و پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه تصمیم با مطالعه سایت همان شرکت در مورد قیمت و چگونگی ارائه خدمات اطلاعات کامل را بدست آورید.

در این خصوص با توجه به انتخابی که از شرکت های مورد نظر خواهید داشت می توانید با خرید سیم کارت و بسته ای که انتخاب خواهید نمود یک گوشی تلفن همراه هم تحویل بگیرید و به عبارت دیگر در برخی شرکت ها علاوه بر سیم کارت کانادایی و ارائه خدمات مربوطه، گوشی تلفن همراه را در بسته های پیشنهادی خود قرار داده اند. بدین صورت که شرکت ها برای ارائه این بسته ها قراردادهای 2 الی3 ساله را با متقاضی منعقد خواهد نمود .

جالب است که اگر شما بسته ای را انتخاب نمایید که گوشی تلفن همراه شامل آن باشد، تمام یا قسمت عمده ای از قیمت آن روی هزینه ماهانه ای که باید به شرکت پرداخت گردد در نظر گرفته خواهد شد به طوری که اکثر مواقع از قیمت اصلی گوشی هم ارزان تر تمام می شود.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که وقتی سیم کارت قراردادی به همراه با گوشی خریداری کردید گوشی شما روی سیم کارت همان شرکت قفل خواهد شد، به صورتی که امکان استفاده از سیم کارت سایر شرکت ها درون آن گوشی فراهم نخواهد بود. در واقع قیمت پایین تر و به نوعی قسطی بودن قیمت گوشی به این شرط خواهد بود که به قرارداد شرکت پایبند بوده به صورتی که تا پایان مدت قرارداد، از خدمات خود همان شرکت استفاده نمایید.

برای بستن قرارداد با شرکت ها، به راحتی می توانید به نزدیک ترین باجه ارائه دهنده خدمات آنها مراجعه نمایید. برخی از شرکت ها برای عقد قرارداد از شما کارت شناسایی عکس دار، اطلاعات حساب بانکی و آدرس می خواهند. برای همین بهتر است قبل از تهیه سیم کارت حساب بانکی باز کرده باشید.

توجه نمایید چنانچه پس از عقد قرارداد بلند مدت قصد فسخ آن را داشته باشید خسارتی متوجه شما خواهد شد که می بایست آن را پرداخت نمایید به همین دلیل  حتماً قبل از بستن قرارداد بابت خرید بسته خود، تمام بندهای آن را با دقت مطالعه نموده  و با متناسب با  نیازتان بسته خود را انتخاب نمایید .در ادامه سایت برخی شرکت های ارائه دهنده خدمات سیم کارت و اینترنت کشور کانادا به شما معرفی خواهد شد :

  • Bellmobility 
  • RogersWireless
  • TelusMobility
  • VideotronMobile
  • FidoSolutions
  • KoodoMobile
  • PublicMobile
  • VirginMobile
  • Chatr 

خرید سیم کارت کانادایی بدون قرارداد

در بالا در مورد خرید سیم کارت با قرارداد صحبت کردیم، اما این امکان  برای شما فراهم می باشد که نسبت به خرید سیم کارت کانادایی بدون عقد قرارداد با شرکت ها اقدام نموده و پس از قراردادن در داخل گوشی خود از آن استفاده نمایید.

خرید سیم کارت کانادایی با روش پیش پرداخت

در این روش سیم کارت شما یک اعتبار اولیه خواهد داشت که به میزان استفاده از اعتبار آن کسر خواهد شد. واضح است در صورتی که اعتبار سیم کارت شما تمام شود باید برای شارژ مجدد آن اقدام نمایید . یکی از گزینه های کاربردی درباره این نوع خرید سیم کارت کانادایی ، بستن قراردادهای بلند مدت معمولا دو ساله می باشد. با این کار می توانید از گزینه های ویژه ی شرکت ها استفاده کنید. این گزینه ها می توانند شامل تخفیف های بسیار مناسبی باشند. توجه کنید که بسته ای که انتخاب می کنید متناسب با نیازتان باشد چرا که برای خدمات مازاد باید هزینه ی بیشتری بدهید که به هیچ عنوان به صرفه نیست.

اگر ویزای کانادا را گرفتید و آماده سفر به این کشور پهناور هستید، حتماً نسبت به  انتخاب نوع بسته، عقد قرارداد با شرکت ها دقت نمایید.

امیدواریم این مطلب برای خرید سیم کارت کانادایی شما مفید واقع شده باشد.

اگر در خصوص خدمات سیم کارت نیاز به مشاوره دارید

فرم درخواست مشاوره رایگان