اجاره محل اسکان

خدمات اجاره محل اسکان

اجاره محل اسکان

اجاره محل اسکان یکی از مهم ترین مسائلی است که باید قبل از ورود به خاک کشور کانادا به آن پرداخته باشید. چنانچه نوع اقامت شما از طریق دریافت پذیرش از دانشگاه های کانادا باشد،

بسیاری از دانشگاه های این کشور، داخل محوطه داشگاهی خود فضایی را برای اسکان دانشجویان خود اختصاص داده اند. مزیت استفاده از خوابگاه های داخل محوطه، نزدیکی محل سکونت شما به ساختمان های دانشگاه و صرفه جویی در هزینه و زمان رفت و آمد شما می باشد. عموماً دانشگاه هایی که خوابگاه در داخل محوطه ندارند، نیز محل هایی را به شما معرفی خواهند کرد که بتوانید محل اقامت خود را از بین آنها انتخاب کنید.

در صورتی که دانشگاه مقصد شما، کمکی برای تهیه محل اقامت شما انجام ندهد و یا به هر دلیلی شما مایل نباشید از امکانات خوابگاه دانشگاه استفاده کنید، کارشناسان موسسه بینا می توانند در پیدا کردن محل سکونت مناسب در نزدیک ترین محل به دانشگاه شما، شما را همراهی کنند.

در این گام، شما شرایط مورد نظر خود، از جمله محل تحصیل، بودجه اختصاصی، نوع امکانات درخواستی و نیز نوع محل اقامت مورد نظر خود را به کارشناسان ما اعلام نموده و همکاران ما، با بررسی شرایط درخواستی شما، بهترین گزینه های موجود را با کمترین هزینه به شما معرفی خواهند کرد. چنانچه در پرداخت هزینه اجاره (قبل از ورود به کانادا) دچار محدودیت باشید نیز می توانید از خدمات انتقال پول موسسه استفاده نمایید.

درصورت تمایل به کسب راهنمایی بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه بینا از طریق فرم زیر در ارتباط باشید.

اگر در خصوص خدمات اجاره محل اسکان نیاز به مشاوره دارید

فرم درخواست مشاوره رایگان