خدمات بیمه

بیمه

همواره این احتمال وجود دارد مسافران در خلال سفرهای خود با مشکلات و تهدیداتی نظیر :

بیماری سرماخوردگی، بیماری ناشی از تغییر آب‌وهوا، مسمومیت‌های غذایی، گم شدن مدارک شناسایی، گم شدن بار و موارد مشابه، مواجه شوند.

مواجه شدن با این مشکلات، بخصوص در سفرهای خارجی که مسافر با محیط و یا شاید زبان آن کشور ، آشنایی کامل ندارد، می‌تواند خیلی نگران‌کننده باشد ، بیمه مسافرتی راه حل مناسبی برای مقابله با این تهدیدها و مشکلات است.

بیمه مسافرتی ابزار مناسبی برای ایجاد اطمینان خاطر برای مسافر و خانواده وی بوده و ضمن کاهش هزینه‌های مالی ناشی از حوادث و تهدیدات احتمالی در کاهش چشمگیر نگرانی و استرس‌ها در طول مدت سفر، نقش بسزایی خواهد داشت.

علاوه بر این،بسیاری از سفارتخانه های کشورها (علی الخصوص کشورهای اروپایی)، بیمه مسافرتی را به عنوان یکی از مدارک اصلی و مورد نیاز به جهت صدور ویزای توریستی، از متقاضی درخواست خواهند نمود و داشتن این بیمه نامه یک الزام برای متقاضی محسوب می‌گردد.

برخی از خدمات بیمه مسافرتی عبارتند از:

  • پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات صورت گرفته پزشکی
  • پرداخت هزینه انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری
  • پرداخت هزینه‌های فوریت‌های دندانپزشکی
  • پرداخت هزینه های ارسال داروهای ضروری
  • و بسیاری از خدمات دیگر

موسسه آبتین دانش گستران بینا با درک این نیاز ضروری، ضمن همکاری با شرکت‌های بیمه‌گزار معتبر داخلی و خارجی و ایجاد زیرساخت‌های مناسب به منظور اخذ بیمه‌های مسافرتی ، امکان ارائه خدمات با کیفیت بیمه‌ای به متقاضیان را فراهم آورده است.

اگر در خصوص خدمات بیمه نیاز به مشاوره دارید

فرم درخواست مشاوره رایگان