University Canada West

دانشگاه کانادا وست

آنچه می خوانید :
دانشگاه کانادا وست (University Canada West) بعنوان یکی از دانشگاه های برجسته و قابل تحسین در زمینه مدیریت کسب و کار در داخل و خارج از کانادا به شمار می رود و این موفقیت را به سبب روش های نوآورانه و موثر در آماده سازی دانشجویان برای حرفه ای شدن در مشاغل خود بدست آورده است. این دانشگاه با چشم اندازی روشن، متعهد به آموزش فارغ التحصیلان و آمادگی آنها برای رهبری می باشد.
دانشگاه کانادا وست University Canada West - UCW

آشنایی با دانشگاه کانادا وست

تاریخچه تاسیس دانشگاه کانادا وست 

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در سال 2004 توسط دکتر دیوید استرانگ دانشمند برجسته جهانی تاسیس گردید که ایشان بیش از یک دهه بعنوان رئیس دانشگاه ویکتوریا خدمت کرده است. این دانشگاه در مرکز شهر ونکوور واقع شده است و با بیش از 2 هزار دانشجو از بیش از 40 کشور دنیا مشغول به فعالیت می باشد.

موقعیت جغرافیایی دانشگاه کانادا وست 

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در قلب شهر ونکوور واقع در استان بریتیش کلمبیا قرار گرفته است که علاوه بر آب و هوای بسیار مطلوب و ساحلی، جزء سه شهر برتر برای زندگی محسوب می شود. در شهر ونکوور شما فرصت های مطالعاتی و شغلی زیادی خواهید داشت که در کنار زیبایی های طبیعی شهر ونکوور تجربه ای بی نظیر برای شما رقم خواهد زد.

فرصت‌های جغرافیایی دانشگاه کانادا وست 

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در مرکز شهر ونکوور و در ساختمان تاریخی لندن واقع شده است. به دلیل قرارگیری این دانشگاه در منطقه تجاری ونکوور، نزدیک به بسیاری از بزرگترین شرکت های جهان قرار دارد.
در واقع دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در سال 2014 به ساختمان تاریخی لندن نقل مکان کرده است و در این جابجایی، شرایط بهتری را برای دانشجویان خود فراهم نموده است.
پردیس اصلی کانادا وست (University Canada West) فقط چند قدم با ایستگاه حمل و نقل شهری فاصله دارد. دسترسی راحت به کافی شاپ ها، رستوران ها، مراکز خرید، مراکز ورزشی و تفریحی به شما احساس راحتی بیشتری خواهد داد. البته ونکوور به دلیل زیبایی های طبیعی و نیز تنوع فرهنگی بسیار شهره است.
دانشگاه کانادا وست University Canada West - UCW
اخیرا ساختمان دیگری واقع در خیابان پندر به این دانشگاه اضافه شده است که در ماه اکتبر سال 2020 افتتاح خواهد شد. این ساختمان نیز مانند ساختمان لندن، دسترسی وسیعی با شبکه ای از کارفرمایان خواهد داشت.

تحصیل در دانشگاه کانادا وست

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) طیف وسیعی از برنامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را متمرکز بر آموزش کسب و کار و تجارت ارائه می دهد تا به شما در رسیدن به زندگی رویایی کمک کند. برنامه های ارائه شده در این دانشگاه، به روش های فعلی کسب و کار منجر می شود، به این ترتیب شما می توانید برای جذب در بازار کار هر نقطه از جهان آماده شوید.

تحصیل در دانشگاه کانادا وست 

تحصیلات تکمیلی ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه کانادا وست (University Canada West)، شامل برنامه های تجارت شامل مدیریت کسب و کار (MBA) و در مقطع لیسانس شامل رشته های مدیریت تجارت و بازرگانی، هنر در ارتباطات تجاری است که در دانشکده هنر برگزار می شود. اگر شما علاقه مند به تحصیل در رشته های مدیریت تجارت و کسب و کار هستید می توانید با شروع تحصیل در یکی از این رشته ها، گام اول خود را به بهترین شکل آغاز کنید.
برای کسانی که رشته تحصیلی دوره کارشناسی آنها غیر مرتبط با مدیریت کسب و کار باشد، بعنوان پیش نیاز دوره های آمادگی مدیریت کسب و کار نیز ارائه می شود.

آموزش آنلاین در دانشگاه کانادا وست 

برنامه های کلاسی دوره های آموزشی دانشگاه کانادا وست (University Canada West) بسیار انعطاف پذیر هستند و شما می توانید کلاس های خود را بصورت حضوری، آنلاین و یا ترکیبی از آنها انتخاب کنید. دوره های آنلاین کانادا وست (University Canada West) به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تحصیلات خود را با تعهدات کاری و خانوادگی خود هماهنگ کنید.
دوره های آموزشی آنلاین، بصورت سخنرانی های ویدئویی، بحث های آنلاین و جلسات یک به یک با استاد مربوطه برگزار خواهد شد و این روش تدریس برای افرادی مناسب است که قصد دارند در کنار روزمرگی ها و شغل خود، تحصیلات خود را نیز ادامه دهند.

شما می توانید برنامه های تحصیلی آنلاین دانشگاه کانادا وست را در این قسمت مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر رشته می توانید با جزئیات بیشتر آن آشنا شوید:

ایجاد شبکه ارتباطی در دانشگاه کانادا وست 

دانشجویان دانشگاه کانادا وست (University Canada West) این فرصت را دارند تا با دیدگاه های مختلف آشنا شده و از تجربیات یکدیگر بیاموزند. رویدادها و برنامه های آموزشی دانشگاه، به آشنایی شما با تجربه افراد دیگر کمک خواهد کرد. کارگاه های آموزشی مختلفی برای دانشجویان دانشگاه برنامه ریزی شده است. کم بودن ظرفیت کلاس ها به شما این امکان را می دهد تا همکلاسی های خود را بهتر بشناسید و از ارتباط های یک به یک با اساتید خود بهره مند شوید.
دانشگاه کانادا وست University Canada West - UCW

توسعه شغلی با تحصیل در دانشگاه کانادا وست 

دانشجویان دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در همه سنین و شامل افراد جدید و نیز افراد متخصص در کار می شود. بنابراین اگر صاحب کسب و کار هستید و قصد دارید فعالیت خود را گسترش دهید و به روز کنید، کانادا وست (University Canada West) یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست.

مزیت تحصیلی دانشگاه کانادا وست

از مزیت های تحصیل در دانشگاه کانادا وست (University Canada West) می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 • امکان تحصیل در رشته های مدیریتی و کسب و کار و دریافت مدرک معتبر: مدرک مناسب به شما این امکان را می دهد تا برنامه های خود را به سرعت پیش ببرید و برای اشتغال در بسیاری از صنایع آماده شوید و با اطمینان وارد بازار کار شوید.
 • امکان تحصیل زیر نظر اعضای هیئت علمی و اساتیدی که در زمینه های تجارت و کسب و کار تجربه های ناب و دست اولی دارند.
 • محیط یادگیری دانشگاه کانادا وست (University Canada West)، بسیار پویا و عموما به صورت عملی است و برای تمرکز بیشتر بر روی نیازهای هر فرد، تعداد افراد شرکت کننده در کلاس های حضوری بسیار محدود است.
 • با انتخاب دانشگاه کانادا وست (University Canada West) شما فرصت خواهید داشت در قلب شهر پر جنب و جوش ونکوور تحصیل کنید. درضمن پردیس اصلی دانشگاه کانادا وست (University Canada West) دسترسی بی نظیری برای ایجاد ارتباط بین شما و کارفرمایان آینده نگر فراهم خواهد کرد.
 • علاوه بر آن شما می توانید همکاری های وسیعی را با دانشجویان 40 کشور مختلفی که در این دانشگاه تحصیل می کنند ایجاد نمایید.
دانشگاه کانادا وست University Canada West - UCW

اشتغال دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه کانادا وست 

طبق آمار منتشر شده در ژانویه 2020، 100% فارغ التحصیلان دانشگاه کانادا وست (University Canada West) نهایتاً 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شده اند. 88% درصد فارغ التحصیلان طی 3 ماه پس از فارغ التحصیلی اشتغال ایجاد کرده اند و 67% درصد آنها نهایتاً پس از 1 ماه از زمان فارغ التحصیلی کارآفرینی داشته اند و یا در شرکت های برتر دنیا مشغول به کار شده اند.
برخی از شرکت هایی که فارغ التحصیلان دانشگاه کانادا وست (University Canada West) در این شرکت ها مشغول به کار شده اند عبارتند از: شرکت زیمنس، اسکوچیا بانک، امپاور آی دی، سیگاملوکس، اپل، تلوس، نستله، سافت ما و بسیاری از دیگر شرکت های بزرگ دنیا و نیز شرکت های بزرگ گردشگری که دفاتر آنها در مرکز شهر ونکوور واقع شده است.

برنامه‌های اصلی کانادا وست 

برنامه های اصلی دانشگاه کانادا وست (University Canada West) به شرح زیر است:

Associate of Arts Degree 

این یک برنامه دو ساله با 60 واحد درسی می باشد و از دوره هایی تشکیل شده است که بر روی کسب مهارت در محتواهای درخواست شده، ارتباطات و نیز تحقیق و عملکرد تیم تمرکز دارد. در صورتی که تصمیم دارید از این مهارت برای دستیابی به هدفی دیگر استفاده کنید، این رشته یک برنامه و پیشنهاد بسیار عالی برای شما می باشد. 

مدرک AA می تواند دروازه ای برای ورود به مقطع لیسانس در دانشگاه کانادا وست (University Canada West) و یا دیگر دانشگاه های بریتیش کلمبیا باشد. این برنامه می تواند متناسب و مکمل برنامه ها و اهداف آینده شما باشند و مشاوران ما برای پاسخگویی جهت اطمینان از انتخاب صحیح شما آماده خواهند بود.

شما در این برنامه انواع مهارت های اساسی مانند توانایی تفکر انتقادی، بهبود مهارت های شفاهی، مهارت های تحقیق و استفاده از دانش نظری خود را در کارهای عملی بدست خواهید آورد. دانشجویان از طریق سخنرانی ها و بحث در کلاس و ارزیابی های کتبی، سخنرانی و انجام پروژه های تیمی و دیگر مهارت ها را یاد خواهند گرفت.

واحدهای درسی ارائه شده در این دوره به شرح زیر است:

بخش اول

دو دوره آموزش زبان انگلیسی، یک دوره علوم پایه، یک دوره ریاضی و علوم محاسبات، دو دوره علوم انسانی، دو دوره علوم اجتماعی، و دو دوره انتخابی در زمینه هنر

بخش دوم

یک دوره آزمایشگاه علوم پایه، شش دوره هنر سال دوم، سه دوره انتخابی عمومی

شما در جدول زیر می توانید شهریه و هزینه تحصیل در این رشته را بصورت تفکیک شده سالانه و نیز بصورت شهریه کل دوره مشاهده کنید:

طبقه بندی
شهریه دانشجوی بین المللی
شهریه سال اول
20,880 دلار
شهریه سال دوم
13,920 دلار
شهریه کل دوره
34,800 دلار

Bachelor of Commerce: کارشناسی تجارت و کسب و کار 

مدیریت تجارت یک برنامه چهار ساله با 120 واحد درسی می باشد که توسط موسسه ACBSP نیز مورد تایید قرار گرفته است. شما بعنوان دانشجوی این دوره می توانید ترکیبی از واحدهای عملی و نظری را داشته باشید و برای حرفه ای شدن در تجارت مدرن آماده شوید. مهارت های ارزشمند دیگری که از این راه بدست خواهید آورد شامل توانایی تفکر انتقادی، کار گروهی و ارتباطی و مهارت های کاربردی برای اطمینان از برتری در تجارت های جهانی است که در اینها می توانید راه حل هایی را برای چالش های شرکتی ارائه دهید و فرصت های جدیدی ایجاد نمایید.

این برنامه از چهار طبقه تشکیل می شود تا به شما در پیشرفت هر سطح کمک کند و شما را برای دوره های Capstone آماده کند و به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مهارت های خود را با تمرین در پروژه های دنیای واقعی محک زده و تقویت کنید. واحدهای درسی ارائه شده در این دوره به شرح زیر است:

بخش اول

اصول حسابداری، آشنایی با کسب و کار و تجارت، رسانه های جمعی و جامعه، علوم انتخاب، اصول اقتصاد خرد، فلسفه اخلاق، نگارش دانشگاهی، ادبیات معاصر، ریاضیات پایه

بخش دوم

محیط کسب و کار، سیستم های اطلاعاتی برای مدیران، نظریه ارتباطات، نوشتن برای مخاطبان خاص، رفتار سازمانی، آمار، مدیریت بازاریابی

بخش سوم

حسابداری مدیریتی، قانون کسب و کار، ارتباطات حرفه ای، امور مالی، روش تحقیق، مدیریت منابع انسانی، مدیریت در عملیات

بخش چهارم

اصول کسب و کار 1، اصول کسب و کار 2

شما در جدول زیر می توانید شهریه و هزینه تحصیل در این رشته را بصورت تفکیک شده سالانه و نیز بصورت شهریه کل دوره مشاهده کنید:

طبقه بندی
شهریه دانشجوی بین المللی
شهریه سال اول تا سوم
20,880 دلار
شهریه سال چهارم
6,960 دلار
شهریه کل دوره
69,600 دلار

Bachelor of Arts in Business Communication: کارشناسی هنر در ارتباطات تجاری 

این رشته نیز یک برنامه 4 ساله با 120 واحد آموزشی که به شما کمک خواهد کرد تا مهارت های نوشتاری و تحقیقاتی خود را توسعه دهید و نیز درک کاملی از رسانه ها و ارتباطات و نیز اهمیت آنها در دنیای کسب و کار معاصر پیدا کنید. همچنین یاد خواهید گرفت تا از آنها برای حل چالش های مجموعه خود بهره گیرید. 

این برنامه آموزشی برای تولید دانش و تفکر انتقادی و بر پایه مهارت های عملی در 4 بخش آموزش داده می شود و در نهایت شما می توانید از طریق کارگاه هایی که حرفه شما را راه اندازی می کند، مهارت های جدید خود را در معرض آزمایش قرار دهید. 

در صورتیکه تصمیم دارید وارد حوزه های روابط عمومی، روزنامه نگاری، ارتباطات و تبلیغات شوید این برنامه بسیار عالی است. شما یاد خواهید گرفت که استفاده از اشکال مختلف رسانه و ارتباطات را ارزیابی و درک کنید. همچنین شما اهمیت ایجاد محتوای اخلاقی و مطابق با قوانین مربوطه برای انواع رسانه ها و بازارهای هدف را یاد خواهید گرفت.

واحدهای درسی ارائه شده در این دوره به شرح زیر است:

بخش اول

آشنایی با مردم شناسی، آشنایی با کسب و کار، رسانه های گروهی و اجتماعی، علوم انتخاب، نگارش دانشگاهی، ادبیات معاصر: درام و داستان، ریاضیات پایه، فلسفه اخلاق، اصول روانشناسی

بخش دوم

محیط کسب و کار، نظریه ارتباطات، جمع آوری اطلاعات، نگارش برای رسانه، ارتباطات تصویری در رسانه های جمعی، آمار، مدیریت بازاریابی، رفتار سازمانی

بخش سوم

رسانه های اجتماعی، مسائل حقوقی و اخلاقی در رسانه های اجتماعی، نوشتن تخصصی و ارتباطات تجاری، روش تحقیق، ارتباطات تخصصی (کتبی و شفاهی)، رسانه و دولت، روابط عمومی در علم و عمل

بخش چهارم

استراتژی ارتباطات، اصول ارتباطات 1، اصول ارتباطات 2

شما در جدول زیر می توانید شهریه و هزینه تحصیل در این رشته را بصورت تفکیک شده سالانه و نیز بصورت شهریه کل دوره مشاهده کنید:

طبقه بندی
شهریه دانشجوی بین المللی
شهریه سال اول تا سوم
20,880 دلار
شهریه سال چهارم
6,960 دلار
شهریه کل دوره
69,600 دلار

مدیریت کسب‌ و کار MBA : Master of Business Administration 

این دوره توسط سازمان اعتبارسنجی مدارس و برنامه های تجاری (ASBSP) به رسمیت شناخته شده است و دانشجویان را برای رهبری در سطح جهانی آمماده می کند. شما در این دوره مهارت هایی را کسب خواهید کرد که موفقیت شما را در فضای کسب و کار مدرن تضمین خواهد کرد. در این برنامه فرصت های کار گروهی زیادی وجود خواهد داشت. چرا که این موضوع یک مهارت مهم در مدیریت کسب و کار است. گروه های مختلف دانشجویی در دانشگاه کانادا وست (University Canada West) با تشکیل گروه های مختلف، به تعامل و تبادل ایده های منحصر به فرد خود می پردازند.
دانشگاه کانادا وست University Canada West - UCW
این دوره طی دو سال و از چهار بخش تشکیل شده است و در مجموع دانشجویان این دوره می بایست 45 واحد درسی را بگذرانند. در این دوره شما با گذراندن واحدهای اختیاری زمینه تخصصی و به اصطلاح گرایش خود را مشخص می کنید. گرایش هایی که در دانشگاه کانادا وست ارائه می شوند به شرح زیر است:
 • رهبری
 • بازاریابی
 • مالی

دروس انتخابی هر گرایش و زمینه به صورت زیر است: 

گرایش
نام دروس انتخابی
رهبری
مدیریت تغییر، مذاکرات، رهبری و تصمیم گیری
بازاریابی
استراتژی بازاریابی دیجیتال، ترویج بازاریابی، بازاریابی بین المللی
مالی
تحلیل و مدیریت سرمایه گذاری، برنامه ریزی مالی شخصی، مدیریت موسسه های مالی جهانی

در ادامه می توانید با سرفصل دروس عمومی ارائه شده در این دوره آشنا شوید:

بخش اول

حسابداری مدیریتی، محیط، اخلاق و استراتژی کسب و کار، رهبری در سطح جهانی، روابط انسانی

بخش دوم

مدیریت مالی، مدیریت بازاریابی، مدیریت در عملیات، مدیریت منابع انسانی در محیط جهانی یا مدیریت منابع انسانی کانادا، روشهای تحقیق و استعلام

بخش سوم

تمرین مشاوره، مدیریت پروژه، دو درس انتخابی

بخش چهارم

مشاوره / پروژه تحقیقاتی یا مدیریت استراتژی، دروس انتخابی

شما در جدول زیر می توانید شهریه و هزینه تحصیل در این رشته را بصورت تفکیک شده سالانه و نیز بصورت شهریه کل دوره مشاهده کنید:

طبقه بندی
شهریه دانشجوی بین المللی
شهریه سال اول
21,060 دلار
شهریه سال دوم
14,040 دلار
شهریه کل دوره
35,100 دلار

دوره های آمادگی و برنامه‌های کوتاه 

University Access Program (UAP) : دوره زبان 

این دوره شامل مجموعه ای از دوره های آمادگی برای ورود به دانشگاه های انگلیسی زبان است و به شما کمک می کند تا مهارت های لازم دانشگاهی مانند مقاله نویسی، تحقیق، یادداشت برداری و تفکر انتقادی را یاد بگیرید. می توانید از این دوره ها بعنوان پیش نیاز برای ورود به برنامه های اصلی دانشگاه استفاده کنید و مدت زمان این دوره به صورت سه ماهه، شش ماهه و نه ماهه می باشد.

آنچه شما در این دوره‌ها یاد خواهید گرفت، ساخت پاراگراف‌ها، مقدمه‌ها، نوشتن نتیجه گیری، خلاصه نویسی و… است. دانشجویان در این دوره 20 ساعت در هفته کلاس خواهند داشت و همه اینها به دانشجویان کمک خواهد کرد تا مهارت های لازم زبان انگلیسی را بیاموزند. تمامی دوره ها دارای امتحان میان ترم و پایان ترم می باشد که شامل ارزیابی های “خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن” می باشد.

حداقل دانش زبان انگلیسی برای ورود به برنامه های اصلی دانشگاه، آیلتس 6.5 (هیچ کدام از مهارت ها کمتر از 6 نباشد) و یا معادل آن است. بسته به اینکه نمره آزمون زبان شما چه عددی باشد ممکن است 3، 6 یا 9 ماه دوره زبان لازم باشد بگذرانید و یا اینکه کلا با درخواست پذیرش شما موافقت نگردد.

 • شهریه هر دوره سه ماهه زبان در دانشگاه کانادا وست (University Canada West)، برابر با 4950 دلار می باشد.

MBA Foundation : پیش نیاز MBA 

در صورتی که شما علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته MBA باشید، اما شرایط لازم برای تحصیل در این رشته را نداشته باشید، هنوز هم می توانید با گذراندن دوره آمادگی برای MBA شرایط لازم برای ورود به این رشته را کسب کنید. منظور از شرایط ورود به دوره MBA داشتن مهارت و کسب رتبه با نمره حداقل B یا بالاتر در سه موضوع زیر است:

 • مهارت نوشتاری دانشگاهی و تجاری
 • مهارت (کم) در تجارت
 • اقتصاد از دیدگاه تجارت

مدت زمان برگزاری این دوره که شامل گذراندن هر سه دوره تکمیلی ذکر شده می شود، برابر با 6 ماه و شهریه کل دوره برابر با 7,020 دلار است.

مزیت بسیار خوب این دوره که صرفه جوری زیادی در هزینه های شما خواهد کرد، این است که شما می توانید پس از دریافت ویزا، دوره آمادگی برای MBA را در یکی از دانشگاه های معتبر تهران و با هزینه بسیار پایین بگذرانید و پس از قبولی در آزمون های لازم، با ورود به کشور کانادا وارد دوره اصلی MBA شوید.

شهریه دانشگاه کانادا وست 

در این بخش قصد داریم به صورت خلاصه، شهریه کل دوره های ارائه شده در دانشگاه کانادا وست (University Canada West)، مدت زمان هر برنامه و نیز نحوه برگزاری آنها را در یک نگاه خدمت شما معرفی نماییم:

نام دوره
مدت دوره
نحوه برگزاری
شهریه کل دوره
Associate of Arts Degree
2 سال
حضوری
34,800 دلار
Bachelor of Commerce
4 سال
حضوری-آنلاین
69,600 دلار
Bachelor of Arts in Business Communication
4 سال
حضوری-آنلاین
69,600 دلار
MBA
2 سال
حضوری-آنلاین
35,100 دلار
University Access Program
3-6-9 ماهه
حضوری
هر 3 ماه 4950 دلار
MBA Foundation
6 ماه
حضوری-آنلاین
7,020 دلار

در این بخش قصد داریم به صورت خلاصه، شهریه کل دوره های ارائه شده در دانشگاه کانادا وست (University Canada West) را در یک نگاه خدمت شما معرفی نماییم:

نام دوره
شهریه کل دوره
Associate of Arts Degree
34,800 دلار
Bachelor of Commerce
69,600 دلار
Bachelor of Arts in Business Communication
69,600 دلار
MBA
35,100 دلار
University Access Program
هر 3 ماه 4950 دلار
MBA Foundation
7,020 دلار

اقامت در دانشگاه کانادا وست

دانشگاه کانادا وست (University Canada West) این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید خوابگاه یا خانه متناسب با سلیقه و بودجه خود در نزدیکی دانشگاه اجاره کنید. شما به این طریق می توانید به راحتی و با جستجوی بسیار آسان، خوابگاه ها و خانه های قابل اجاره در نزدیکی دانشگاه را پیدا کرده و به دلخواه خود هرکدام را اجاره کنید.

شما فرصت خواهید داشت تا انواع مسکن و اتاق های ارزان قیمت برای اجاره در محوطه دانشگاه خود را پیدا کنید و بصورت آنلاین در مورد آپارتمان مورد نظر خود جستجو کنید. تمامی موارد بصورت کاملا مبله و شامل اتاق های خصوصی، اتاق های مشترک و سوئیت های مستقل هستند و مدت زمان اجاره آنها نیز بصورت یک ماهه، چند ماهه و نیز یک ساله می باشد.

اگر مایل باشید فرهنگ های محلی را نیز تجربه کنید، برنامه های اقامت خانگی (Homestay) نیز برای شما موجود خواهد بود. شما همچنین می توانید افرادی را بعنوان هم اتاقی پیدا کنید که در همان دانشگاه شما مشغول به تحصیل هستند و با هم محل اقامت خود را رزرو کنید.

متوسط هزینه اجاره در اطراف دانشگاه کانادا وست 

در این سیستم شما ابتدا شرایط مد نظر خود را مشخص می کنید، اینکه مایل به گرفتن خانه هستید و یا خوابگاه و یا Homestay و … . فیلترهای لازم را تکمیل و انتخاب می کنید و پس از آن موقعیت های متناسب با خواسته شما نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال شما به فاصله نهایت 10 مایل از دانشگاه کانادا وست (University Canada West) می توانید اتاقی تک نفره را با سرویس های بهداشتی مشترک را بین 800 تا 1200 دلار در ماه اجاره کنید. البته این هزینه با توجه به زمان درخواست شما ممکن است متغیر باشد.

حمل و نقل از فرودگاه به محل اقامت 

زمانی که شما وارد فرودگاه بین المللی ونکوور می شوید، می توانید از گزینه های مختلف حمل و نقل برای رسیدن به محل اقامت خود استفاده کنید. خطوط حمل و نقل سریع کانادا (SkyTrain) فرودگاه را به تعداد زیادی از ایستگاه ها در سرتاسر ریچموند و ونکوور متصل می کند. پس از آن کانادا لاین، به سایر خطوط SkyTrain در ایستگاه Waterfront در مرکز شهر ونکوور متصل خواهد شد تا دسترسی شما به مناطق دیگر و اطراف شهر ونکوور آسان شود.

تاکسی های زیادی نیز در فرودگاه در دسترس شما خواهند بود تا شما را مستقیم تا مقصد خود همراهی کنند. بنابراین شما می توانید از امکانات Uber یا Lyft برای استفاده از تاکسی استفاده کنید و یا ماشین های مختلفی را از شرکت های مختلف در فرودگاه اجاره کنید.

آدرس دانشگاه کانادا وست

در این قسمت نیز می توانید نمای سه بعدی دانشگاه کانادا وست (University Canada West) را مشاهده کنید و از گشت و گذار داخل محوطه دانشگاه لذت ببرید !!!

در نهایت شما می توانید آدرس دقیق پردیس اصلی دانشگاه کانادا وست (University Canada West) را بر روی نقشه مشاهده نمایید: